Klubový výstava Náměšť

21.6.2009 jsme se zúčastnili Klubové výstavy. Jelikož jsme v té době hlídali Ašárka, jel se vystavit s námi-tedy se svou sestrou Adinkou. Klubová výstavy byla zahájena průvodem vedeným dudákem.


Bylo připraveno spoustu odměn a pohárů. Rozhodčí byla paní Holková.


Vystavení proběhlo v příjemném prostředí Náměšťského zámku a i počasí nám přálo. Ašárek nastoupil do třídy mladých, ještě s Gigglesem Blavert's von der Oelmühle a Abranem Irsias. Ve třídě zvítězil, získal i titul Nejlepšího mladý. Moc nás potěšil. Adinka nastoupila ve třídě mladých s Dszazirou-Vígh v. Schloss Neuschwanstein a obsadila druhé místo. Předvedla se moc hezky a mám z ní radost.


Ve třídě veteránů se utkaly 2 feny - Anatolie Mariaxet (8 let ) a Arena Paluduz (10 let) - dámy prominou, že uvádím věk. Obě se velmi hezky předvedly a i ve svém věku byly ve velmi dobré kondici a sobecky bych si přála, aby i moje holky v tomto věku byly takto ve formě. Současně chci pogratulovat Anatolii Mariaxet, která nejenom, že vyhrála třídu veteránů, ale získala i ocenění BOB!


Den na výstavě rychle utekl. Rádi jsme viděli naše dvou i čtyřnohé kamarády, Adince se moc líbila Matylda - ona je taky taková neřízená střela, veselá, běhavá a hravá. Pak se Adince zalíbil i Abran, předváděla se před ním a nakroucela se ( no je na to trošku mladá), ale Abran se rád nechal vyzvat ke hře. Po skončení vystavování mladí kroužily po parku a naháněli se vzájemně, to si myslím, pro ně bylo daleko zábavnější, než pobyt v kruhu. Vlastně to byla ta nejlepší odměna.