Coursing Křešín

4.7. jsme vyrazili na coursing do Křešína, máme to skoro za humny, Candy jsem chtěla trošku protáhnout a Adisku vzít na trénink, jestli jí "honění třapečku" zaujme. Rádi jsme se přivítali se Sváťou a jejíma holkama - Andulkou a Blumíčkem, a taky s Kentíkem (bráchou naší Janičky) a Averym, doprovázenými Igorem a Ivankou.


Počasí nám přálo, okolo 10 hod. už jsme pochopili, že nám přeje trošku moc a teplota sahající na 30, nebyla pro coursing úplně dokonalá. To usoudila i Candy, která při prvním běhu po 7 metrech zastavila, chvíli ještě pozorovala třapec a pak svým typickým, klidným krokem došla ke mě, postavila se vedle mě a čekala, na co to nevím. Po prvním kole jsme se šli projít - tedy kluci Margodeeři a naše děvčata. Adiska je ještě mlaďoušek a tak neztrácela elán ani při tomto horku a Kentík se rád protáhl s ní. Avery s Candy se drželi procházkového tempa.

 

Teď už jsem čekala na tréninkové běhy. Adiska tam byla jako jediný deerhound na tréning a tak běžela sama. Udělala mi obrovskou radost, běžela moc hezky a tak doufám, že se jí to bude i dále líbit, zkusíme splnit licenci a posílit řady běhajících deerhoundů.

 

Za fotky moc děkuji Igorovi.