Evropská výstava chrtů Grafenegg Rakousko
Klubová výstava chrtů Rakousko

Štěnda trošku odrostli a tak jsem neodolala a vyrazila na Evropskou výstavu chrtů, letos pořádanou v Rakousku. Společnost mě na cestě dělala Ivanka a náš Tonánek a vystavovat jsem vzala Adelaidu. Pojala jsem to jako malou dovolenou.

Ubytovali jsme se na louce ( k tomu určené) ve stanu, ale já jako mastňák jsem nezapomněla si zajistit Olinkaservis - místo hned vedle Olinky ( což znamená vedle kávy a milé společnosti).

Výstava se konala v zámeckém parku, což bylo nádherné prostředí, hodné krásy a vznešenosti chrtů. Obrovskou výhodou byly vzrostlé stromy, které nás v sobotu chránily před sluncem a v neděli ráno před deštěm.

Výstava pro nás byla velmi úspěšná - Tonánek získal oba dva dny V1 CACA a Adelaida v sobotu V 1 CACA Evropský vítěz a neděli V2 res. CACA. Ani zbytek české výpravy se již tradičně neměl za co stydět. Vyhráli jsme co se dalo!!

V sobotu po výstavě jsme si prohlédli nádhernou zahradu a Ivanka nafotila spoustu fotek. Večer jsme rozpálili gril a počali "dovolenkovat". Nacpali jsme se grilovaným kuřecím a vepřovým masem, zajedli to zeleninovým salátem a nezapomněli si připít na úspěch! Večer jsme se již za tmy vydali zkusit udělat pár fotek ( Ivanka fotila a já dělal podrždeštník). V neděli po výstavě jsme si maličko odpočinuli u kávy a odpoledne vyrazili k domovu.

Mě osobně se výlet velmi líbil, jen se mě stejskalo po těch malých rošťácích, které jsem doma zanechala na starost Verunce. Dokonce jsme zjistila, že nejsem nepostradatelná a i když Verča dostala manuál ( rozsahem blížící se malé knize ) a podrobný popis, co kdy mají kluci dostat, zvládla všechno na jedničku. Jen jí prý mrzelo, že vlastní jídlo musela hledat po ledničce!!

Fotky zde...